Vzkazy

Všem děkuji za spolupráci v tomto školním roce a přeji hezké léto.
Petr Beneš

26.6. Všichni druháčci nastupují poslední den do školy společně v 7.50 h.

24.6. v případě hezkého počasí půjdeme ven.

Pro předávání vysvědčení mohou přijít i děti, které nechodí do školy, ale musí přínést vyplněné prohlášení, které je na stránkách školy. 26.6. končíme 9.40 h.

V pátek 19.6. se budou odevzdávat učebnice. Děti, které nechodí do školy, je mohou odevzdat po domluvě ve smluvený termín. Je nutné odevzdat i klíče od skříňky. /uč. ČJ, ČT, AJ, PRV/ P.Beneš

4.6.
Dopolední blok v přírodě. S sebou vhodný oděv, ochrana před klíšťaty.

2.6.
Vážení rodiče,
konzultační hodiny pro zájemce proběhnou dne 11.6. 2020 mezi 15.00 - 16.30 h přes skype. Prosím zájemce, aby mě předem informovali mailem, já je potom postupně budu kontaktovat přes skype v uvedeném termínu. Pokud by někdo měl problém se skypem, domluvíme individuálně konzultaci telefonicky. Závěrečné hodnocení dětí bude vycházet z pololetního hodnocení s přihlédnutím ke známkám za druhé pololetí a aktivitám během distanční výuky. Vzhledem k tomu, že se do konce školního roku už neuvidíme, přeji všem hezké léto, a doufejme, že příští školní rok už proběhne standartně. Mějte se hezky.
Petr Beneš

1.6.
Dobrý den, v případě dobrého počasí proběhne dne 2.6. dopolední učební blok v přírodě. Děti budou mít vhodné oblečení, bylo by dobré, kdyby před příchodem do školy, byly chráněni přípravkem proti klíšťatům. Petr Beneš

22.5.
Po nástupu do školy bude vždy dopolední blok - ČJ, M,ČT, v úterý a čtvrtek ještě PRV, v pátek AJ
Ať si děti nezapomenu přezůvky.

20.5.
Dobrý den, připomínám, že děti, kteří budou chodit do školy, při nástupu do školy musí mít vyplněné dva formuláře - čestné prohlášení a podmínky provozu ZŠ /na stránkách školy/ a dvě roušky se sáčkem. Budu se na ně těšit.
Petr Beneš

13.5.
Podmínky provozu školy po karanténě a čestné prohlášení jsou na stránkách školy, je možné si je vyzvednout i vytištěné u hlavního vchodu školy.

27.4.Dobrý den, napište mi, pokud doma nemáte tiskárnu, abych nemusel zbytečně kopírovat listy navíc. Děkuji.
Petr Beneš

Dobrý den, budu rád, když mně napíšete, jak to dětem doma jde, zda úkoly zvládají. Mám zpětnou vazbu při plnění úkolů přes robotel, tedy úkoly, které mají pro procvičování přes jazykovou učebnu. Můžete i přes skype chatovat na adrese ZŠ a MŠ Bosonohy, kde si mě najdete, najdete tam i pani asistentku R. Filkovou.
Pevné zdraví a hezký den. Petr Beneš

Dobrý den, posílám odkaz pro děti na domácí procvičování učiva. Žáci mohou zdarma využívat přístup ke všem interaktivním učebnicím MIUč+, stačí, když se zaregistrují jako studenti na www.ucebnice-online.cz. S pozdravem a přáním pevného zdraví Petr Beneš

Vážení rodiče, od 11.3. 2020 je z nařízení vlády uzavřena základní škola. Děti dostaly všechny sešity a měly si vzít i ostatní pomůcky domů, aby doma mohly plnit úkoly, které budou zadány na stránkách třídy. Další informace budou doplněny na stránkách školy. Úkoly pro děti budou vždy na další den uvedeny na stránkách třídy. Doufejme, že uzavření bude co nejkratší. Pokud by děti měly jakékoliv nejasnosti ohledně úkolů, můžete se na mě obrátit přes e-mail.
S pozdravem
Petr Beneš

Vážení rodiče, z organizačních důvodů dochází ve II. pol. ještě k jedné změně rozvrhu. PRV v úterý se prohodí s ČJ-ČT ve čtvrtek. Změna začne od 10.2. 2020.

Změna rozvrhu od II.pololetí - v pondělí je místo TV Čtení a v úterý jsou 2 h TV /druhá TV místo Prvouky/

Prosím, aby děti donesly jízdenky do 30.1. S sebou na plavání musí mít koupací čepice a přiléhavé plavky /ne trenýrky/.

Plavání začíná 4.2. 2020, každé úterý. Na cestu tam vybíráme jízdenky - 19 ks /pokud není legitka/, cesta zpět je zajištěna busem. Částka za pololetí je 732,- Kč. Prosím, hraďte převodem na účet školy s variabilním číslem žáka. Děkuji

16.1. třídní schůzky v 17.00 h

Od 4.2. /každé úterý/ žáci budou jezdit plavat na ZŠ Labskou, jízda zpět bude objednaná u dopravního podniku, cena za jízdné bude upřesněna. Tam budeme jezdit městskou linkou.

Dne 13.1. je v orlovně divadlo, přinést 40 Kč.

28.11. je AJ místo pátku

21.11. jsou konzultační hodiny 17.00 - 18.00 h. Předběžné hodnocení za I.čtvrtletí mají děti zapsané vzadu v žákovské knížce. Konzultační hodiny jsou určené hlavně pro rodiče žáků, kteří mají větší nedostatky v dovednostech a vědomostech.

25.11. Pro zájemce vánoční focení, podrobnosti na lístečcích

11.11. Prosím rodiče, aby zkontrolovali dětem hlavy. Děkuji. Petr Beneš

8.11. Zájemci přinesou vyplněnou nabídku vánočních dílen.

25.10. country tance v tělocvičně, přinést 30 Kč, tenisky

23.10. bude během výuky výstava zvířat, přinést 50,Kč

V rozvrhu je změna - místo ČT je v pondělí TV a v pátek místo TV je ČT

23.9.
Ve středu 25.9. si napíšeme krátkou minutku na +/- do 100 (10 příkladů)

26.9.Pro zájemce je Cesta za poznáním v odpoledních hodinách. /jednotlivá stanoviště pod myslivnou/ 19.9. jsou třídní schůzky v 17.00 h 11.9. je cvičení v přírodě, oděv dle počasí

Organizace začátku školního roku:
2.9. 2 vyučovací hodiny, potom hned oběd
3.9. 4 vyučovací hodiny
4.9. 4 vyučovací hodiny
5.9. dle rozvrhu
6.9. dle rozvrhu

rozvrh