Vzkazy

29.1.2020
Vzhledem k tomu, že se cena pobytu dětí v penzionu na škole v přírodě oproti loňskému roku trochu zvedla, je možné, že se celková cena taky trochu navýší. Maximálně tak o 150,-Kč. Pokud by to byl pro někoho problém, dejte mi, prosím, co nejdříve vědět.Děkuji, Klailová.

Dne 16.1. se konají hovorové hodiny v době od 16:30 do 18:00h. Na tyto hodiny nemusíte dojít, pokud nepotřebujete se mnou osobně mluvit nebo pokud vám to nenapíšu na lísteček se známkami, který vám děti ve středu donesou.

Bobřík informatiky od pondělí 4. 11. 2019

Tradiční soutěž žáků (případně i dospělých mimo pořadí) se uskuteční v týdnu od 4. do 8. 11. 2019.
Třeťáci a čtvrťáci dobrovolně, páťáci všichni a rádi budou zkoušet svoje schopnosti především z oblasti informatického myšlení, algoritmizace, porozumění informacím, řešení problémů a digitální gramotnosti.
Chcete-li se na soutěž lépe připravit, nebo se chcete podívat, o čem soutěž je, využijte archiv testů na stránce www.ibobr.cz.

Vážení rodiče, zjistila jsem, že děti používají pracovní sešity do ČJ a M, které nemají ještě zaplacené. Platili jste pouze PS do AJ a teď PS do VL a ČT. Proto vás prosím o jejich doplacení. Dělá to celkem 188,-Kč (PS ČJ: 52,-Kč, PS1 M: 62,-Kč, PS2 M: 74,-Kč). Děkuji! E. Klailová

Programování 14. 10. 2019 od 13.00 hodin

Vážení příznivci programování,
stále jsou volná místa z řad našich čtvrťáků a páťáků. A můžou přijít i bývalí páťáci, nyní šesťáci.
Jedná se o aktivitu k projektu CZ Code Week - Meet & Code.
Podle sdělení firmy SAP: „výuka“ bude probíhat tak, že seznámíme žáky s programovaním zábavnou formou v počítačové učebně.
Od nejjednodušších příkladů po naprogramování vlastní hry. Dále je vhodné, aby si žáci mohli svoje projekty odnést domů a ukázat je rodičům či dále upravovat.
Je ideální, aby si donesli vlastní USB flash disk, jinak by si museli projekty přeposlat e-mailem.
Ukončení je plánováno mezi 16.30 a 17.00 hodin.

30.9.
PŘV: Ve středu 9.10. budeme psát test z MINERÁLŮ

Prosím rodiče, kteří nebyli na třídní schůzce, aby poslali po svých dětech 100,-Kč na ceny za loďáry. Děkuji!!